Υποψήφιος Δήμαρχος Κομοτηνής
Νεκτάριος Δαπέργολας
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΓΕΙΡΟΥ
1. Καραφύλλης Παναγιώτης – Ιδιωτικός υπάλληλος
2. Κουμπάκη Κωνσταντινιά – Ελεύθερη επαγγελματίας
3. Μπαχτσεβάνης Ιωάννης – Ιδιωτικός υπάλληλος
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1. Αμανατίδης Δημήτριος – Γεωπόνος
2. Αραμπατζή Αντιγόνη – Φιλόλογος
3. Αχμέτ Τζεμ – Ιδιωτικός υπάλληλος
4. Βγενάς Παναγιώτης – Πολιτικός Μηχανικός
5. Βουσβούκης Δαμιανός – Ελεύθερος επαγγελματίας
6. Γεωργαντά Αναστασία – Καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας
7. Εφετζής Γεώργιος – Εργατοτεχνίτης
8. Ζαφειρίδης Γεώργιος – Ελεύθερος επαγγελματίας
9. Ιμπράμ Ικρέμ – Ιδιωτικός υπάλληλος
10. Ισμαήλ Σαδίκ – Άνεργος
11. Καλοδημίδης Πάρις – Γεωλόγος
12. Κάλφας Σταμάτιος – Ιδιωτικός υπάλληλος
13. Καραγιαννίδης Αθανάσιος – Ιδιωτικός υπάλληλος
14. Καραΐσκος Κοσμάς – Ελεύθερος Επαγγελματίας
15. Καραΐσκος Κωνσταντίνος – Μαθηματικός
16. Καρακολίδης Παναγιώτης – Φιλόλογος
17. Καραμασούλης Χρήστος – Ταξιτζής
18. Κασάπης Δημήτριος – Συνταγματάρχης ε.α.
19. Κασιρίδης Βαλεντίνος – Ιδιωτικός υπάλληλος
20. Κελέσης Γεώργιος – Γιατρός
21. Κιτούλης Στυλιανός – Ιδιωτικός υπάλληλος
22. Κοντόλια Αναστασία – Οικιακά
23. Κυριαζής Κυριάκος – Γιατρός
24. Λακάκη Πολυχρονία (Πόλυ) – Φιλόλογος
25. Μαγδαλίδου Μαγδαληνή (Λίνα) – Ελεύθερη επαγγελματίας
26. Μαθιουδάκης Ματθαίος – Χημικός/Διευθυντής 4ου Γυμνασίου Κομοτηνής
27. Μάλλιου Παρασκευή (Βίβιαν) – Καθηγήτρια ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής
28. Μάνου Λαμπρινή – Φοιτήτρια
29. Μαρασλή Ευγενία (Τζένη) – Βρεφονηπιοκόμος
30. Μαυροπούλου Παγώνα – Ελεύθερη επαγγελματίας
31. Μητσοπούλου Ευδοκία (Εύη) – Οδοντοτεχνίτης
32. Μουσταφά Σαλή – Άνεργος
33. Μπογιατζή Μαλαματένια (Ματίνα) – Ανθοκόμος
34. Μποζατζή Αγγελική – Ελεύθερη επαγγελματίας
35. Μυστακίδης Κωνσταντίνος – Ταξίαρχος ε.α.
36. Μωραΐτη Πηνελόπη-Σοφία – Ιδιωτική Υπάλληλος
37. Ξενοδοχίδης Κωνσταντίνος – Αξιωματικός ε.α.
38. Οσμάν Τζανσού – Οικιακά
39. Πάκος Γεώργιος – Εκπαιδευτικός Τ.Ε.
40. Παπαγεωργίου Μαρία – Δασκάλα
41. Παρλάκ Ελισάβετ – Ιδιωτική υπάλληλος
42. Πάφης Γεώργιος – Δρ. ΤΕΦΑΑ
43. Προυσινούδης Ιωακείμ (Μάκης) – Ελεύθερος επαγγελματίας
44. Ραμαδάν Χαλήλ Ιμπράμ – Ναυτικός
45. Ρόιδος Κωνσταντίνος – Μηχανολόγος
46. Ρούφου Βασιλική – Καθηγήτρια Γερμανικής Φιλολογίας
47. Σαλαμάνης Αθανάσιος – Συνταξιούχος ΟΤΕ / Ιεροψάλτης
48. Σερετίδης Μιχαήλ – Ελεύθερος επαγγελματίας
49. Σιδηρόπουλος Δημήτριος – Ιδιωτικός υπάλληλος
50. Σολάκ Χασάν – Ελεύθερος επαγγελματίας
51. Σοφτά Ουρκιέ – Οικιακά
52. Ταχήρ Τουντζάι – Υδραυλικός
53. Τριανταφυλλίδου Όλγα – Ιδιωτική υπάλληλος
54. Τροσίδης Αθανάσιος – Εργάτης
55. Φωλιάς Δημήτριος – Φυσικός
56. Χεργκελετζή Ευμορφία (Εύη) – Άνεργη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1. Κουρτ Χασάν Σαλή – Εργάτης
2. Μποζατζή Βασιλική – Ιδιωτική υπάλληλος
3. Νικολαΐδης Αναστάσιος – Ιδιωτικός υπάλληλος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΡΥΛΟΡΙΟΥ
1. Τσαφαρίδης Αλέξανδρος – Ιδιωτικός υπάλληλος
2. Φωτιάδης Ιωάννης –
3. Χασαντζόγλου Ριτβάν – Αγρότης
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
1. Δεμερτζή-Ισμαήλ Χατιγέ – Οικιακά
2. Καμενίδης Ισαάκ – Αγρότης
3. Καμινίδης Βλαδίμηρος – Άνεργος
4. Κασιρίδης Μιχαήλ – Άνεργος
5. Κιαμήλ Οζγιάν – Ιδιωτική υπάλληλος
6. Μαμούκαρη Περσεφόνη – Καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας
7. Σαρίδου Αριστέα – Ελεύθερη επαγγελματίας
8. Χασάν Σεβίμ – Ιδιωτικός Υπάλληλος
9. Χουσεΐν Βιλντάν – Οικιακά
ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ
1. ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ: Μαλλιαρός Βασίλειος – Άνεργος
2. ΑΙΓΕΙΡΟΣ: Θεοδωρίδης Παναγιώτης – Ιδιωτικός υπάλληλος
3. ΓΛΥΦΑΔΑ: Τεφήκ Ισμαήλ – Ξυλουργός
4. ΓΡΑΤΙΝΗ: Τρέσαλος Χρήστος – Ιδιωτικός υπάλληλος
5. ΚΑΡΥΔΙΑ: Ξανθού-Αμανατίδου Χρυσάνθη – Φιλόλογος
6. ΚΟΣΜΙΟ: Δάγκα Γεωργία – Νηπιαγωγός
7. ΜΕΛΕΤΗ: Μεχμέτ Ζεκριέ – Οικιακά
8. Ν. ΚΑΛΛΙΣΤΗ: Καμενίδης Βίκτωρας – Αγρότης
9. Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ:
1. Κασιρίδου Μαρίνα – Οικιακά
2. Κουρτ Χασάν Χασάν – Εργάτης
10. ΠΑΓΟΥΡΙΑ: Ρωσίδου Μαρίνα – Αγρότισσα
11. ΠΟΡΠΗ: Κατσίκας Δημήτριος – Ελεύθερος επαγγελματίας